ЗНО - 2014

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО 2014


ПРОГРАМА СТВОРЕННЯ ЗАЯВИ-РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РОБОТИ В ПРОГРАМІ СТВОРЕННЯ ЗАЯВИ-РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (далі – зовнішнє оцінювання) триватиме з 3 січня до 5 березня

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання:

1.Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.

Визначтеся з предметами, які мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

2.Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:

3 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська),

5-6 червня українська мова і література,

10 червня російська мова,

12 червня математика,

14 червня географія,

16 червня біологія,

18 червня – фізика,

20 червня історія України,

23 червня хімія,

25 червня всесвітня історія,

27 червня світова література.

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3.Підготуйтенеобхідні для реєстраціїдокументи та матеріали:

-копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

-копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2014 році, то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (Зразок довідки) (Бланк довідки).

-дві ідентичні фотокартки 2013 року для документів розміром 3х4 см;

В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ:

-висновок закладу охорони здоров’япро необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

-копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

-документи, перекладені державною мовоюта завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

Сформуватизаяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/regions), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

Текст заяви слід писати власноруч за зразком, розміщеним у програмі реєстрації, необхідно поставити підпис та дату оформлення заяви-реєстраційної картки, вклеїти у визначені місця дві своїідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см, які відповідають Вашому віку.

Пам’ятайте, що під час проходження зовнішнього незалежного оцінюванняВи отримаєте зошит, перекладений мовою, якою виявили бажання скласти тест із певного предмета (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська). Тестовий зошит із цього предмета, укладений українською мовою, у такому разі не видається.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишітьЗгідно з оригіналом (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуванні з окремого предмета, що проводитиметься в суботу, то маєте можливість скласти тест із цього предметапід час додаткової сесії зовнішнього оцінювання, що відбудеться 4–11 липня 2014 року. Для цього, крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного предмета у додаткову сесію, де вкажіть причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.

4. Надішліть реєстраційні документи не пізніше 5 березня на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка зазначена в програмі створення заяви-реєстраційної картки. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:

реєстраційною карткою абітурієнта;

інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

·надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

·неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

·зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

·подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Хід вашої реєстрації ви можете перевірити на сайті відповідного регіонального центру http://testportal.gov.ua/regions

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіонального центру.

Завантажити Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році, можнаТУТ.

Якщо через певні причини Ви не зможете взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинні до 19 березня 2014 року надіслати на адресу відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат 2014 року і заяву про відмову в реєстрації.

Бажаємо успіхів!

Яндекс. ЗНО – інтернет ресурс для вчителів та батьків

Компанія Яндекс запустив сервіс для школярів України – zno.yandex.ua. З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).

На сервісі zno.yandex.ua представлений 61 варіант ЗНО з усіх 14 предметів. Онлайн-тести складені з питань, підготовлених Українським центром оцінки якості освіти в 2010-2013 роках.

Зручним є те, що після проходження тесту, користувач отримує детальний звіт про те, скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, в скількох були припущені помилки та скільки балів він набрав.

Також корисним даний сервер стане для вчителів, на zno.yandex.ua є розділ «Мої учні», де педагоги можуть побачити результати своїх учнів і організувати роботу над помилками. Тренувальні тести можна давати як у вигляді домашніх завдань, так і просто на уроках у комп’ютерному класі.

Наказ МОН України від 03 вересня 2013 року № 1258 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році"
Nakaz MON ZNO 2014.pdf

Керівникам навчальних закладів, учителям, учням 11-х класів

Наказом МОНУ від 08.11.2013 №1579 затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

Ознайомитися з повним текстом документу можна в розділі «Нормативне забезпечення. ЗНО».


Пробне тестування

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році"

Nakaz_85.pdf

Наказом Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2013 року № 1258 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» визначено перелік предметів, з яких можна буде складати зовнішнє незалежне оцінювання

Перелік предметів і дати проведення пробного тестування:

22 березня 2014 року: українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором);
29 березня 2014 року: математика, історія України, біологія, географія, світова література.
Початок тестувань об 11.00.

Звертаємо увагу! Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

Місце проведення – пункти пробного тестування, які створюються з дотриманням вимог Українського центру щодо їх організації. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник після 03 березня 2014 року зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті
http://kievtest.org.ua

Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

- паспорта або свідоцтва про народження;

- запрошення (реєстраційної картки).

Запрошення (реєстраційну картку) слід роздрукувати з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті
http://kievtest.org.ua

Кожен зареєстрований учасник матиме право зареєструватися на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Тести із історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.

Вартість одного тестування для одного учасника складає 89 грн. 00 коп.

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi

  • iimutbdukn

    2014-04-12 01:29:18

    isbrptdipst.tdippm3, gtpcuzpbiv , [url=http://www.hgyhwrjtqq.com/]dxmikgsmof[/url], http://www.dnmjrxiohy.com/ gtpcuzpbiv...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.