Участь в олімпіадах з базових дисциплін:

2015-2016 н.р.

В районних олімпіадах 8 учнів здобули І місце:

математика – Тимощенко В. ( 9 кл.)
хімія – Акуленко В. ( 8 кл.), Гребеник Д. ( 9 кл.)
географія – Акуленко В. ( 8 кл.), Мозгова О. ( 11 кл.)
російська мова та література – Гребеник Д. ( 9 кл.)
інформаційні технології – Єрмоленко Я. ( 9 кл.), Тітенко В. ( 11 кл.)
8 учнів в районних олімпіадах посіли ІІ місця
5 учнів стали володарями ІІІ місць

Участь учнів та вчителів у конкурсах, творчих проектах, акціях

Районний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г. Шевченка – І місце Тунік Вадим ( 6 кл.), ІІ місце – Медик Данило ( 5 кл.), Круглик Марія ( 7 кл.), ІІІ місце – Ротозій Анна ( 9 кл.)
Районний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика – І місце – Черних А. ( 4 кл.), ІІІ місце – Циганок В. ( 4 кл.)
Учні 5 – 7 класів взяли участь в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» (координатор – Бут О.М.);
Районний конкурс «Замість ялинки зимовий букет» - учні 7 класу вибороли ІІ місце, учні 9 класу – ІІІ місце (кер. Бут О.М.).
Районний конкурс « Там, де козак, там і слава» - учень школи Карандей Я. посів ІІІ місце у номінації « Спорт і слава»( кер. Озембловська О.Г., Бут О.М.);
Міжшкільний конкурс « Міс Українка» - учениці 7 класу вибороли: Кириченко В. – ІІ місце, Батюк А. – ІІІ місце ( кер. Озембловська О.Г.);
Районний етап фізкультурно – патріотичного фестивалю «Козацький гарт» - ІІІ місце ( кер. Бойко О.С.);
Районний турнір з баскетболу – ІІІ місце ( кер. Бойко О.С.)
Традиційним стало проведення природничого конкурсу «Колосок» (осінній та весняний). Цього року ( осінній) отримали 12 золотих та 2 срібних колоски. Очікуємо нагород за участь у весняному.
Проведено міжшкільний конкурс між дівчатами 2-4 класів «Я україночка» : учні школи посіли ІІ та ІІІ місце;
Учениця 6 класу Близнюк А. посіла ІІІ місце серед учнів 6 класу у Всеукраїнському конкурсі «Ми за тверезе життя» ( керівник Нікітуха О.В.)
Учениця 3 класу Зорко Марія визначена переможцем та отримала премію за участь у конкурсі малюнків « Людина та ліс».
Зростає кількість учнів, які беруть участь у різноманітних предметних конкурсах. Цього року учні були активними учасниками конкурсів з англійської мови:
«MM Publications»( твір «My motherland», січень 2016 року)
«Puzzle» ( лютий 2016 року)

2014-2015 н.р.

В районних олімпіадах 9 учнів здобули І місце:

з української мови – Зорко К.(9 кл.);
з екології – Віннікова Т. (11кл.), Мозгова О. (10 кл.);
з географії – Зорко К. (9 кл.);
з основ інформатики – Дьомін В. (11 кл.);
з російської мови та літератури – Зорко К. (9 кл.);
з інформаційних технологій – Тітенко В. (10 кл.), Дьомін В. (11 кл.);
з біології – Росик О. (11 кл.).
10 учнів в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад посіли ІІ місця, 8 отримали ІІІ місце;
Дипломи ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі олімпіад здобули: Зорко К. (9 кл.) з укр. мови (учитель Костейкова В.О.) та рос. мови (учитель Нікітуха О.В.); Росик О. (11 клас) – з біології (учитель Данильченко В.М.), Віннікова Т. (11 клас) –з екології (учитель Данильченко В.М.).

Участь учнів та вчителів у конкурсах, творчих проектах, акціях

Районний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика – І місце здобули: – Циганок Вікторія (3 кл) - учитель Крапивна Л.М., Тунік Вадим (5 кл.) – учитель Батюк Т.М.
Районний мовно – літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка – І місце: Тунік Вадим (5 кл.) – учитель Батюк Т.М.; ІІ місця здобули: Акуленко В. (7 кл.) – учитель Росик С.М., Гребеник Д. (8 кл.) - учитель Батюк Т.М, Зорко К. (9 кл.) - учитель Костейкова В.О., Попова Тетяна (11кл.) – учитель Росик С.М.
Росик О. (11 кл.) здобула І місце в районному конкурсі «Шляхами історії рідного краю» (на честь 70-річчя Великої Перемоги над нацизмом), керівник Росик С.М.
Учениця 9 класу Зорко К. отримала І місце в районному конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої» (керівник Костейкова В.О.).
Учні 1 – 8 класів взяли участь в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», 4 учні нагороджено грамотами «Золотий колосок», 7 отримали грамоти «Срібний колосок» (координатор – Самойлова Н.В.).
Під керівництвом учителя трудового навчання Макаренко О.В. учні школи вдало виступили в районній виставці-конкурсі науково-технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва: І місця здобули - Хомчук А. (7 кл.) у розділі «Лозоплетіння», Письменна І. (11 кл.) у розділі «Художня вишивка», Тітенко В. (10 кл.) у розділі «Тістопластика», Плюта І.(11 кл.) у розділі «Витинання, аплікація»; ІІ місце - колектив учнів 6 класу у розділі «Ляльки»; ІІ місце – колектив дівчат 8 класу у розділі «Інші техніки виконання».
Кравець А. (10 кл.) отримав ІІ місце в районному конкурсі «А я справжній українець» (керівники Росик С.М., Озембловська О.Г.).
Команда учнів 3-4 класів (керівник Крапивна Л.М.) в березні 2015 р. здобула ІІ місце в районних змаганнях з початкового технічного моделювання. В індивідуальному заліку Грицюк М. (3 кл.) посів І місце.
Команда учнів 7 класу виборола ІІ місце в районному конкурсі «Замість ялинки зимовий букет» (керівник Бут О.М.)
В березні 2015 року проект учениці 11 класу Віннікової Т. брав участь в районному етапі конкурсу учнівської комп’ютерної творчості (керівники Данильченко В.М., Тітенко М.В.).
Учні школи брали участь в районному конкурсі «Людина ліс» в двох номінаціях: малюнки (керівник Озембловська О.Г.), літературні твори (керівники Росик С.М., Костейкова В.О.).
Педагог-організатор Озембловська О.Г. керувала учнями при проведенні районного флеш-мобу «Голуб Миру».
Учні 3 класу (класовод Крапивна Л.М.) нагороджені грамотою Щорської районної дитячої бібліотеки за активну участь в Всеукраїнському тижні дитячого читання.
Учні школи під керівництвом учителя фізичної культури Бойка О.С. здобули ІІІ місце в 15-х спортивних іграх школярів району.
Команда учнів посіла ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу (керівник Бойко О.С.)

*****************************************************************

2013-2014 н.р.

В районних олімпіадах 14 учнів здобули І місце:

з української мови – Зорко К.(8 кл.), Лиман М. (9 кл.);
з фізики – Аникієнко О. (11 кл.);
з біології - Таргонська К. (11 кл);
з трудового навчання –Батюк А. (9 кл.), Єфименко В.(8 кл);
з екології – Росик О. (10 кл.);
з російської мови та літератури – Лиман М. (9 кл.);
з економіки - Бохан А. (11 кл);
з астрономії - Бохан А. (11 кл);
з педагогіки та психології - Дворнікова А. (11 кл);
з інформатики - Бохан А (11 кл);
з інформаційних технологій –Батюк А.(10 кл), Тітенко В. (9 кл);

16 учнів здобули ІІ місце:

з української мови –Гребеник Д. (7 кл), Панічевська А. (11 кл);
з російської мови та літератури - Зорко К. (8 кл), Бохан А. (11 кл)
з англійської мови - Самойлов Д. (9 кл), Зорко К. (8 кл), Бохан А. (11 кл)
з біології - Батюк А. (9 кл);
з географії - Батюк А. (9 кл);
з фізики - Гладченко Є. (9 кл);
з екології - Аникієнко О .(11 кл);
з правознавства - Лиман М. (9 кл), Купрієнко М (11 кл);
з трудового навчання - Тітенко В. (9 кл), Козянко К. (8 кл);
з інформаційних технологій - Скотаренко О. (11 кл)

11 учнів здобули ІІІ місце:

з російської мови та літератури - Росик О. (10 кл), Панічевська А. (11 кл);
з англійської мови - Попова Т. (10 кл);
з математики - Єфименко В.(8 кл), Таргонська К (11 кл);
з біології - Росик О. (10 кл);
з правознавства -Мирошніченко К. (11 кл);
з хімії - Самойлов Д. (9 кл);
з педагогіки та психології - Росик О. (10 кл);
з історії - Бохан А.(11 кл);
з основ інформатики - Савоста Олексій (11 кл);

Обласний етап олімпіад

Лиман Марія (9 кл.) отримала дипломи ІІІ ступеня на обласному етапі олімпіади з української мови.
Таргонcька Катерина (11 кл) отримала дипломи ІІІ ступеня на обласному етапі олімпіади з біології.

Участь учнів та вчителів у конкурсах, творчих проектах, акціях

Працюючи над розвитком творчих здібностей та талантів учнів вчителі разом зі своїми вихованцями брали активну участь в районних та обласних конкурсах:
Районний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика – І місце – Штомпель Ю (4 кл.), Круглик М. (5 кл.), Зорко К.(8 кл.) та Лиман М. (9 кл.); ІІ місце – Купрієнко Є. (3 кл.), Акуленко В. (6 кл.), Росик О. (10 кл.); ІІІ місце – Лепнюк О. (3 кл). Лиман Марія (9 кл.) в обласному етапі конкурсу посіла ІІ місце.
Районний мовно – літературний конкурс ім.. Т.Г.Шевченка – І місце – Круглик М. (5 кл.), Акуленко В. (6 кл.), Зорко К. (8 кл.), Лиман М. (9 кл.); ІІІ місце – Штомпель З. (5 кл.).
Учень 8 класу Дєтков Антон отримав І місце в районному конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої» (керівник Костейкова В.О.).
Тітенко В. (9 кл.) став переможцем районного конкурсу «А я справжній українець» (керівники Кривенко Г.І., Озембловська О.Г.).
Учні 11 класу перемогли в районному та брали участь в обласному конкурсі «Молодь тестує якість» (керівник Воробей А.Ф.).
Скотаренко О. (11 кл.) здобула І місце в районному конкурсі «Я – шкільний лідер і за мною майбутнє» (керівники Кривенко Г.І., Озембловська О.Г.).
Учні 2 – 7 класів взяли участь в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», 4 учні нагороджено грамотами «Золотий колосок», 5 отримали грамоти «Срібний колосок» (координатор – Самойлова Н.В.).
Самойлов Д. (9 кл.) отримав І місце в обласному етапі конкурсу – огляду «Стоп СНІД – 2013» в номінації «Фото», а Тітенко В. (9 кл.) здобув І місце в районному етапі в номінаціях «Флаєр» та «Слоган» (керівник Кривенко Г.І.).
І та ІІ місця здобули учні школи в районному конкурсі «Замість ялинки зимовий букет» » (керівник Макаренко О.В.).
Районна виставка-конкурс науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, початкового технічного моделювання: Батюк А. (9 кл.), Горбач Є. (7 кл.), Голота Д. (6 кл.) – І місце, Росик Ю (2 кл.) – ІІ місце, Лащенко К. (4 кл.), Лепнюк О. (3 кл), Савченко О. (8 кл.) – ІІІ місце (керівники Макаренко О.В., Бут В.О., Крапивна Л.М., Осадча Т.Л., Шльонська Т.М.).
В районному конкурс з комп’ютерного малюнку в графічному редакторі Paint І місце здобула Штомпель З. (5 кл.) (керівник Тітенко М.В.).
Таргонська К. (11 кл.) та Росик О. (10 кл.) стали переможцями районного конкурсу з фітодизайну «Осінні барви» (керівник Макаренко О.В.).
Група учнів 11 класу під керівництвом учителя історії Вороб’я А.Ф. здобули призові місця в районному конкурсі «Люби і знай свій рідний край» (І місце в номінації «Історія, люди, пам’ять», І місце в номінації «Людина легендарної долі», ІІ місце в номінації «Трагедія спалених сіл на Щорсівщині»). Фотоматеріали з текстовим супроводом «Ожива в Лісограді партизанська слава» учня 8 кл. Сидорова В. (керівник Сидоров О.В.) здобули І місце в цьому конкурсі.
Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот» - Сидорова О. (4 кл.), Куценко П.(1 кл.) здобули Золоті сертифікати, Кобко Б. (4 кл.) та Зорко К. (8 кл.) – Срібні сертифікати (керівник Сидоров О.В.).
Районний конкурс «Молодь обирає здоров’я» - ІІ місце (кер. Озембловська О.Г.).
Команда вихованців гуртка з початкового технічного моделювання (керівник Крапивна Л.М.) в лютому 2014 р. здобула ІІ місце в районних змаганнях з початкового технічного моделювання.
Районний конкурс «Кращий читач року» - Зорко К.(8 кл.) – ІІ місце (керівник Донець О.О.).
Міжнародний конкурс «Русский медвежонок» - 12- 14 місця в області (керівник Кривенко Г.І.).
20 учнів школи стали учасниками Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», а Штомпель З. (5 кл.) отримала Бронзовий сертифікат учасника (керівник Ільєнко О.В.).
Учні 11 класу Панічевська А. та Скотаренко О. брали участь в районному конкурсі учнівських есе «Моя професія, яка змінить світ» (керівник Батюк Т.М.).
В жовтні 2013 року учениці 10 класу Росик О. та Попова Т. брали участь у Всеукраїнському конкурсі юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє і моєї країни». (керівник Росик С.М.).
В квітні 2014 року Зорко К. (8 кл.) з твором-оповіданням стала учасницею конкурсу «Ми за тверезе життя» (керівник Нікітуха О.В.).
Учні 8-9 класів під керівництвом учителя трудового навчання брали участь в спільному проекті з районною гімназією «Великодня писанка».
Вихованці патріотичного гуртка під керівництвом Сидорова О.В. брали участь в районному історико-краєзнавчому конкурсі «Священна пам’ять війни».
Учні школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот» (керівник Сидоров О.В.).

******************************************

Участь в олімпіадах з базових дисциплін:

2012-2013 н.р.

В районних олімпіадах 17 учнів здобули І місце:

з української мови – Зорко К.(7 кл.), Лиман М. (8 кл.), Панічевська А. (10кл.);
з математики – Зорко К.(7 кл.), Лиман М. (9 кл.);
з історії – Бохан А.(10 кл.);
з біології –Лиман М. (9 кл.);
з хімії – Панічевська А. (10 кл.);
з фізики – Гладченко Є. (8 кл.);
з трудового навчання – Самусенко Н. (9 кл.);
з екології – Куценко Р. (11 кл.);
з російської мови та літератури – Лиман М. (8 кл.), Рева Л. (11 кл.), Бохан А.(10 кл.);
з інформаційних технологій – Костейков Н. (11 кл.), Шуба О.(9 кл.), Скотаренко О.(10 кл.).
17 учнів в районних олімпіадах посіли ІІ та ІІІ місця

Обласний етап олімпіад

Лиман Микола (9 кл.) отримав дипломи ІІ ступеня на обласному етапі олімпіади з біології.
Скотаренко О.(10 кл.) диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій

*** *** ***

Участь учнів та вчителів у конкурсах, творчих проектах, акціях

Районний конкурс ім. П.Яцика – І місце – Зорко К.(7 кл.) та Панічевська А. (10 кл.), ІІІ місце – Кузьменко М.(5 кл.), Лащенко К (3 кл.), Лиман М.(8кл.), Лиман М.(9кл.)
Районний мовно – літературний конкурс ім.. Т.Г.Шевченка – І місце – Зорко К. (7 кл.), ІІ місце – Панічевська А . (10 кл.); ІІІ місце - Лиман М. (8 кл.)та Акуленко В. (5 кл.)
Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6 - 8 класів – Росик О. отримала диплом в номінації «Екологія» (учитель Данильченко В.М.)
Учениця 5-го класу Кузьменко Марина зайняла І місце в районному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (уч. Росик С.М.)
Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот» - Зорко К. (7 кл.) – І місце в області та Срібний сертифікат учасника (керівник Сидоров О.В.)
Міжнародний конкурс «Русский медвежонок» - 12 та 23 місце (керівник Кривенко Г.І.)
Бохан А (10 кл.) стала переможницею районного конкурсу учнівських есе «Як змінити світ на кращий», її робота була опублікована в обласній збірці конкурсу (керівник Батюк Т.М.)
Всеукраїнська предметна олімпіада з англійської мови Олімпус – Штомпель Зоя (4 кл.) – 10 місце (керівник Ільєнко О.В.)
Учні школи стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом» (керівник Самойлова Н.В.)
Учні 2 – 6 класів взяли участь в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», 10 учнів нагороджено грамотами»Золотий колосок» (координатор – Самойлова Н.В.)
Учні школи брали участь в районних конкурсах: «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», на кращий літературний твір «Якою я хочу бачити міліцію в Україні».
Учні школи стали учасниками Всеукраїнської акції «Моральний вчинок» (кер. Осадча Т.Л.)
Кибалюк Л. (11 кл.) стала переможницею районного конкурсу «А я просто Українка» та увійшла в 10-ку в обласному конкурсі (керівники Кривенко Г.І., Озембловська О.Г.)
Районна виставка - конкурс науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, початкового технічного моделювання – Росик О. (9 кл.) – І місце, Кушнір В.(11 кл.), Єфименко В.(7 кл.) – ІІ місце, Куценко П.(1 кл.) – ІІІ місце (керівники Макаренко О.В., Бут В.О., Крапивна Л.М.)
Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» - Самойлов Д. – І місце, Росик О. – ІІ місце (керівник Кривенко Г.І.)
Районний конкурс «Молодь обирає здоров’я» - ІІ місце (кер. Озембловська О.Г.)
Тітенко В.(8 кл.) став лауреатом, а Авраменко К. (6 кл.) здобула ІІІ місце в районному конкурсі комп’ютерного малюнка (керівник Бут В.О.)
Участь у конкурсі «Охорона праці очима дітей» (кер. Озембловська О.Г.)
Конкурс «Безпека в житті – життя в безпеці» - Тітенко В. (8кл.) -І місце; Костейков Н. (11 кл.)- І місце (кер. Кривенко Г.І.);

*** *** *** *** ***

Учителі школи Тітенко М.В. (інформатика) та Нікітуха О.В. (російська мова) брали участь в районному конкурсі «Учитель року». Учитель інформатики Тітенко М.В. стала переможцем районного та учасницею обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Учитель інформатики».
В районному конкурсі «Педагог – організатор року» Озембловська О.Г. посіла ІІ місце.
Учителі Воробей А.Ф. та Некрасова Т.О. брали участь у районних педагогічних читаннях «Здоров’я як ресурс, який забезпечує здатність дитини до розвитку».
Нікітуха О.В. друкувалась в науково-методичному журналі «Русский язык и литература в школах Украины» - урок-гра «Части речи все важны, части речи все нужны. Служебные части речи».
В лютому 2013 року проходив районний конкурс психологічних кабінетів, в якому Сидоров О.В. став переможцем в номінації «Консультативний кабінет практичного психолога».
В районному огляді-конкурсі навчальних кабінетів початкової освіти Шльонська Т.М. здобула ІІІ місце.
Шльонська Т.М., вчитель початкових класів, випустила методичний посібник «Усні обчислення, математичні диктанти (1-2 кл).»

Кiлькiсть переглядiв: 555

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.