Перший урок у 2013-2014 навчальному році присвячується 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.


Більшість учнів ознайомлюється з життям і творчістю Кобзаря під час вивчення навчальних дисциплін, до програм яких включено відомості про Тараса Шевченка. Питання вшанування його пам’яті на території Чернігівщини надасть можливість наблизити шевченківську тему до конкретного навчального закладу міста та села.
Головною метою Першого уроку є: привернення уваги учнівської молоді, педагогів, громадськості до постаті Тараса Шевченка, осмислення та усвідомлення його ролі в процесі самовизначення українців, вивчення форм увічнення пам’яті Тараса Шевченка на Чернігівщині, популяризація літературно-мистецької спадщини Кобзаря, залучення учнівської молоді та педагогічної громади до процесу дослідження, збереження та популяризації творів і пам’яток, пов’язаних з іменем Тараса Шевченка.
Форми і методи проведення Першого уроку можуть бути традиційними і нетрадиційними, варто обирати їх відповідно до вікових особливостей учнів, рівня розвитку учнівського колективу.


Наказ МОНУ від 27.08.2013 №1234 «Деякі питання проведення Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка»

Лист МОНУ від 27.08.2013 №1/9-581 «Про підготовку та проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»

Лист управління освіти і науки від 15.07.2013 №02/2-07-2836 "Про методичні рекомендації з питань виховної роботи у навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році"

Методичні матеріали для проведення Першого уроку у основній та старшій школі

Матеріали для підготовки та проведення Першого уроку, розроблені департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації


Методичні рекомендації до організації та проведення Першого уроку у 2013-2014 навчальному році, розроблені науково-методичним центром управління освіти Чернігівської міської ради

zlobina-pershij-urok.rar
Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 299

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.